This page is not created by, affiliated with, or supported by Slack Technologies, Inc.
2023-04-13
Channels
- # aleph (3)
- # announcements (2)
- # babashka (15)
- # beginners (84)
- # biff (28)
- # calva (2)
- # cherry (1)
- # clj-kondo (24)
- # clojure (69)
- # clojure-austin (35)
- # clojure-brasil (7)
- # clojure-conj (2)
- # clojure-europe (83)
- # clojure-losangeles (1)
- # clojure-nl (1)
- # clojure-norway (13)
- # clojure-portugal (5)
- # clojure-turkiye (2)
- # clojurescript (25)
- # css (4)
- # cursive (11)
- # data-science (26)
- # datahike (4)
- # datalevin (2)
- # emacs (19)
- # gratitude (1)
- # honeysql (1)
- # hyperfiddle (45)
- # introduce-yourself (5)
- # lsp (53)
- # malli (8)
- # mid-cities-meetup (1)
- # nrepl (19)
- # pathom (23)
- # practicalli (2)
- # proletarian (1)
- # rdf (2)
- # reagent (28)
- # releases (4)
- # shadow-cljs (11)
- # sql (13)
- # uncomplicate (6)
- # vim (7)
- # xtdb (3)
God morgen. Litt morgentryne idag, rakk akkurat å bli ferdig med sesong 3 av Designated Survivor. Har vært på Netflixkjøret en stund og fått med meg Night Agent (som bare hadde en sesong) og Shooter, som bare ble dårligere etterhvert som sesongene gikk.
Er vel ikke like gode, men det er en morsom miks mellom politisk drama og sånn agent jakter på noen greie.
Jeg har absolutt ingen forsvarsmekanismer mot seriebinging. Det er ingenting i livet mitt som har forberedt meg på at det er mulig å se 20 episoder av noe i strekk.
jeg er takknemlig for at whiskeyflaska mi stort sett får stå i fred og varer åresvis, mens TV-serier og godteri blir konsumert over en lav sko 😄
> Det nærmeste jeg kommer er boklesing, men da blir man jo for trøtt etterhvert. Er “gigantisk led-skjerm med hvitt lys så man aldri sovner” en feature (1️⃣), eller er “naturlig flate å lese fra som man blir sliten etter hvert så man får sove” en feature (2️⃣)? :thinking_face: